Hakkımızda

DGS Kursu

ANKARA’nın en nitelikli ve en yoğun eğitim programı

Ales Kursu

ALES’te Türkiye Geneli deneme Sınavı Yapan Tek Kurum.

YÖS Kursu

Türkiye’nin ilk ve En çok kazandıran Önlisans, Lisans, Lisans üstü Matematik Markası

SPK Kursu

36 Yıllık Eğitim Tecrübemiz ve SPK alanında Uzman Kadromuzla Sizleri Bekliyor.

Başarılarımız

2010-2016
Kazananlarımız

2016
2016 Kazananlarımız

2017
2017 Şampiyonlarımız

2018
2018 Şampiyonlarımız

2019
2019 Şampiyonlarımız

Hakkımızda - Misyon&Vizyon

2011

Kurucumuz Hülya Ersina tarafından  temelleri 1984 yılında atılan TASARI EĞİTİM KURUMLARI her zaman öğrenci memnuniyetini ön planda tutarak başarılarını günümüze taşımıştır.

Kurumumuz DGS, ALES, YÖS, AÇIKÖĞRETİM ve KPSS alanlarında Türkiye’nin ilk eğitim kurumu olma özelliğine sahiptir.

DGS bölümünde 2000 yılından bu yana onlarca Türkiye Birinciliği ve 1800’ü aşan meslek yüksekokulu mezununu Türkiye’nin en seçkin üniversitelerine yerleştirme başarısıyla bu konuda alternatifsiz olduğunu kabul ettirmiştir.

 

DGS, ALES, KPSS ve YÖS bölümlerinde uzman öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan binlerce soru, deneme sınavı, soru bankaları ve quizler ÖSYM sınavlarında olduğu gibi bir çok üniversitenin uyguladığı YÖS sınavında da öğrencileri başarıya taşımış ve istedikleri bölümleri kazanmalarını sağlamıştır. Öğrencilerimizin üniversiteye sorunsuz bir şekilde kayıt olmaları için gereken bütün desteği sağlamaktayız.

 

Bu alandaki başarısını İSTANBUL şubelerinde kanıtlayan kurum İZMİR şubesiyle de bunu bir kez daha göstermiştir. Eğitim ve yönetim kadromuz, isabetli ve sınav içeriğine uygun yayınlarıyla şimdi ANKARA’da. İstanbul eğitim kadromuz ve yöneticilerimizle Ankara’da da aynı başarıları sürdüreceğine olan inancımız tamdır.

TASARI EĞİTİM KURUMLARI.

Misyon
Misyon

Azimli ve kararlı bir şekilde çok çalışarak, araştırarak, kaliteyi ön planda tutarak gelecek nesillerin hizmetinde olmak ve böylece adayların ülkemizde ve dünyada hayal ettikleri üniversitelere ve Mesleklere yerleştirerek, Ülkesine ve topluma faydalı olmalarını sağlamak.

Vizyon
Vizyon

Akademik eğitim ile Kursiyerlerini başarıya hazırlayan, kişiye özgü rehberlik hizmetleriyle fark yaratan, başarısını ve tecrübelerini gelecek nesillere aktarmayı hedefleyen kurum olmak.

Değerlerimiz
Değerlerimiz

Global standartlarda, yenilikçi eğitim anlayışını benimseyerek, tüm çalışmalarında kaliteyi ön planda tutarak, Meslek hayatlarında ve yaşamlarında fikir veren, yaratıcı ve üretken bireyler yetiştirmek.